Nieznacznie pogłębiona lordoza lędźwiowa z półpoziomym ułożeniem kości krzyżowej

Nieznacznie poglebiona lordoza ledzwiowa z polpoziomym ulozeniem kosci krzyżowej . Na poziomie L3/L4 bez cech dokanałowego wypuklina krazka miedzykregowego . Na poziomie L4/L5 szerokopodstawna wypuklina krazka miedzykregoweg z modelowaniem worka oponoweg oraz częściowym wypełnieniem zachylkow bocznych . Na poziomie L5/S1 protuzja krazka miedzykregowego z impresja przedniej powierzchni worka oponowego . Przewezona przestrzen miedzykregowa ze sladowym efektem próżniowym w k-m .

Witam,
opisywane są zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, "Na poziomie L4/L5 szerokopodstawna wypuklina krazka miedzykregoweg z modelowaniem worka oponoweg oraz częściowym wypełnieniem zachylkow bocznych" ta zmiana może wymagać leczenia zabiegowego, dlatego wskazane jest aby skonsultowała się Pani z neurochirurgiem,
Ponadto wskazana rehabilitacja.