Niski poziom ferrytyny pomimo stosowanie żelaza

Mam bardzo niski poziom ferrytyny. Z polecenia lekarza biorę tardyferon. Po 1,5 miesiąca ferrytyna poszła w górę. Miesiąc później znacznie spadła mimo że przez 3 tygodnie brałam żelazo (zrobiłam sobie tydzień przerwy). Przed pierwszym badaniem brałam tardyferon fol, przed drugim sam tardyferon ( w tym samym czasie kompleks witamin z grupy b). Bardzo proszę o pomoc. Mam problemy z koncentracją, jestem bardzo nerwowa, strasznie wypadają mi włosy, nie mam na nic siły. inne wyniki np tarczycę mam ok

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.