Niski poziom ferrytyny i stosowanie Tardyferon

Mam bardzo niski poziom ferrytyny. Na polecenie lekarza zaczęłam brać tardyferon. Po ok. 1,5 miesiąca poziom ferrytyny wzrósł. Miesiąc później badanie wykazało ponowny spadek ferrytyny (brałam żelazo przez 20 dni, odstawiłam na tydzień przed kolonoskopią). Przed pierwszym badaniem brałam tardyferon fol, przed drugim sam tardyferon (w tym samym czasie brałam również kompleks witamin z grupy b). Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zapoznanie sie ze wszystkimi wynikami i ewentualnie rozszerzenie diagnostyki. prosze koniecznie udac się do lekarza rodzinnego.