Niski testosteron u 27-latka

Witam jestem mężczyzną i mam 27 lat.Mam problem z niskim testosteronem.Badanie całkowitego testosteronu dało wynik 2,51 gdzie norma to 2,80-8,00 ng/ml.Dodam,że czuję ten niski stan po sobie.Mam problem z aktywnością często jestem senny i mam problem z erekcją.Z tego co słyszałem to lekarze,rzadko podjmują się leczenia niskiego testosteronu.Jakie powinno być działanie lekarza w tym przypadku?.

Chyba warto zacząć od lekarza pierwszego kontaktu, w ramach NFZ - żeby nie ponosić niemałych kosztów badań.
Lekarz domowy zaleci ewentualnie konsultację specjalisty, a Pan sam zdecyduje i wybierze, czy w ramach Funduszu, czy prywatnie.
W Poznaniu jest możliwa konsultacja w zakresie medycyny seksualnej "na Fundusz, niepłatnie.
Taka Przychodnia jest na ul. Polnej. Info jest w Sieci.
Pozdrawiam. Przestrzegam przed zażywaniem czegokolwiek medycznego na własną rękę.
JW, seksuologia.com