Niski wskaźnik PDW i MPV u 10-miesięcznego dziecka

Mam córkę 10 miesieczna i lekarz kazal jej zrobic morfologie i w wynikach jest za niski z tego co zaznaczyli stan PDW oraz MPV czy musze sie tym niepokoic?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani konkretnych wartości, co uniemożliwia interpretację. Pełny wynik morfologii, w oparciu o dane kliniczne, powinien ocenić lekarz pediatra.