Wynik morfologii 15-miesięcznej córki

Witam.Mam15 miesieczna corke ktora urodzila sie w 7 miesiacu.Zrobilam jej teraz morfologie poniewaz miala anemie NEUT22,9 LYMPH68,2 MPV 8,8.Czy mam sie niepokoic?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wartości są nieprawidłowe w stosunku do wieku dziecka. Konieczna jest jednak ocena w oparciu o pełną morfologię oraz dane kliniczne. Wynik powinien zatem ocenić lekarz pediatra, który zlecił badanie.