Podwyższone wartości MPV czy potasu

Jestem kobietą 63 lat, za każdym badaniem morfologii i moczu powtarzają mi się podwyższone wartości tj. MPV 11,3,% limfocyty 50,1,kreatenina 1,07 potas 5,5, sód149.Ciągle jestem zmęczona, mam osteoporozę, drętwienie dłoni mrowienie palców, skurcze nóg,częste infekcje, ból kręgosłupa.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Parametry morfologiczne powinny zostać ocenione w oparciu o pełny wynik morfologii. Poziom kreatyniny jest prawidłowy. Zaburzenia elektrolitowe, tj. podwyższony poziom sodu i potasu powinny zostać ocenione w oparciu o dane kliniczne, tj. schorzenia współistniejące, zażywane leki, dietę, itd. Sugeruję zatem, by wyniki zinterpretował lekarz POZ.