Niski wskaźnik przeciwciał IgG w surowicy w kierunku brucelozy

Witam,czy wystepowanie w ogole (niski wskaznik) przeciwcial igg w surowicy krwi w kierunku brucelozy (igm ujemne) moze swiadczyc o toczacym sie w organizmie zakazeniu czy tez je wyklucza? Rownoczenie wystepuja objawy kliniczne jak bol kosci,miesni,gardla,oslabienie itp. dziekuje.pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego diagnostykę. Wynik wskazuje raczej na dawniejszy kontakt z drobnoustrojem ale nie wyklucza bardzo świeżego zakażenia.