Niskie ciśnienie przy prawidłowym tętnie

Witam ! Na co dzień mam niskie ciśnienie średnio 105/60 tętno prawidłowe, ale znacznie wzrasta mi w sytuacjach stresujących zwykle w kontaktach z innymi ludźmi i wynosi wówczas średnio 160/105 i tętno około 105, czy jest to szkodliwe dla mojego zdrowia ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.