Niskie libido u 40-latka

mam 40 lat i libido 0 , co robić do jakiego specjalisty się zgłosić
40 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Najlepszym rozwiązaniem byłaby wizyta u seksuologa, który w razie konieczności zaleci inne konsultacje.
Pozdrawiam

Witaj!
Libido, to bardzo ogólne pojęcie,trudno jest je określić na 0, ale jeśli tak jest to powinneś udać się do seksuologa. Znajdz specjalistę w najbliższej okolicy. Pozdrawiam