Nocne poty, bezsenność i szybka męczliwość po usunięciu macicy z przydatkami

Jestem 12 tygodni po operacji usunięcia macicy z przydatkami,cały czas mam nocne pocenie,cierpię na bezsennosc,szybko się męcze,w ciągu dnia też sie pocę,proszę poradzić mi jak sobie z tym radzić,przed operacja lekarz prowadzacy,po badaniu krwi powiedział,ze jestem juz po menopauzie,prosze o rade

Prosze spróbować zacząć stosować preparaty na bazie fitoestrogenow. W aptece bez recepty. Sa bezpieczne i często niwelują objawy wypadowe Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego/internisty celem wykluczenia innych przyczyn takich dolegliwości. Pozdrawiam kz