Nocne poty, niska temperatura ciała i uczucie zimna - co to może być?

Mam 52 lata. Od roku mecze się z następującymi objawami: - nocne poty - niska temperatura ciała 34-35 stopni - ciagle uczucie zimna ( nawet w upalne dni) - brak apetytu( ciagle uczucie sytości) Robiłem badania tarczycy, morfologię, CRP, byłem u reumatologa oraz wykonano mi badanie ( przepływu żył), podstawowe badania hormonalne tez Ok. Proszę o pomoc. Jakie badania zrobić lub do jakiego udać się specjalisty.

Lek. Tomasz Budlewski

Udać się do lekarza rodzinnego po zapoznaniu się z dotychczasowa diagnostyka będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie