Normy objętości tarczycy
objętość tarczycy 8,91ml przy tsh 0,75 usg powinnam miec powody do obaw?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Norma objętości tarczycy u kobiet wynosi 13 - 18ml, zaś u mężczyzn 15-25ml. Ze względu zatem na zmniejszoną objętość tarczycy proszę skonsultować się ze specjalistą endokrynologiem.