Noszenie okularów bez wady wzroku

Witam mam takie pytanie mojej córce 11 lat bardzo podobają się okulary i chciałaby je nosić ale wzrok dzięki Bogu ma dobry. nosząc takie zwykłe okulary ze zwykłymi szkiełkami kupione w markecie czy nie zaszkodzi sobie w jakiś sposób?z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Witam. Okulary planum córka może nosić.Takich okularów właściwie nie ma, bo to co jest w markecie w oprawkach to są plastikowe zatyczki,wkładki. Natomiast można do oprawek zamówić szkła u optyka planum. czyli zerówki Pozdrawiam