Po wymianie okularów pieką oczy i widzę jak przez mgłę

Po wymianie okularów widzę jak przez mgłę. Otóż mam 18 lat i od 7 lat nosiłem te same okulary z tymi samymi szkiełkami. Jednak był na tyle uszkodzone, że musiałem nabyć nowe. Badania u okulisty pokazały, że wzrok mi sie nie pogorszył. Kupiłem nowe okulary z nowymi oprawkami i otrzymałem nowe szkiełka. Jednakże w pierwsze kilka godzin po nałożeniu nowych, kiedy patrzę po zdjęciu niwych okularów widzę jak przez mgłę, oczy mnie pieką i nie wiem czy to normalne przy zmianie okularów czy to jednak wynik jakiejś choroby

Witam.Jeżeli jest to taka sama korekta okularowa to cos tu nie gra.w takich samych szkłach widzimy tak samo.Po ich zdjęciu widzimy żle i to jest normalne.Pieczenie oczu może być chwilowe i zalecam krople jeżeli objawy nie ustapią za 1-2 dni. np Sol Hyabak 4x do PLO.Pozdrawiam serdecznie. szkoda ze nie pisze Pan dokładniej o swoich oczach