Nowotwór w tkance tłuszczowej po operacji wycięcia nowotworu jelita grubego

Witam serdecznie.22 października przeszedłem operację wycięcia nowotworu jelita grubego-nie mam przerzutów na węzły chłonne pN0, ale mam nowotwór w tkance tłuszczowej, błonie śluzowej pT3,choruję na chorobę afektywną dwubiegunową,przewlekłą pokrzywkę limfatyczną,astygmatyzm i niedowidzenie oka lewego,anemię wtórną.Czy czeka mnie chemioterapia?Jaka jest przeżywalność, po tego typu nowotworach?. Stosuję dietę, nie mam stomii. Pozdrawiam

Nie bardzo rozumiem gdzie , tzn. w tkance tłuszczowej jakiej okolicy jest ten nowotwór i jaki to jest nowotwór , skąd wiadomo , że pT3 ? Na wszystkie Pana pytania winien odpowiedzieć onkolog prowadzący , ja mam za mało danych , zż