Nudności, ból brzucha, zawroty głowy i odbijanie

Witam od dłuższego czasu mam problem z żołądkiem otóż juz dawno miałam problemy ok 4 lat temu stwierdzono nadrzerki zapalenie błony żołądka i dwunastnicy obecnie objawy się nasiliły zdążają się nudności bóle brzucha odczuwam tez zawroty głowy po zjedzeniu czuje się jakbym na jadła się kamieni czuje się ciężko boli żołądek czasami często się odbija proszę o szybką odpowiedź

Aleksander Ropielewski

Pani objawy i czas ich trwania są wskazaniem do rozpoczęcia leczenia pod okiem lekarza. Bez przeprowadzenia badania i ew. badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Lek. Marta Gryszkiewicz

Należy wykonać kontrolną gastroskopię i skonsultować wynik i objawy z gastrologiem.