Nudności po zażyciu zamiennika tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Brałam tabletki regularnie przez 5 miesięcy. Niestety w aptece po 3 opakowaniu Pani sprzedała mi zamiennik. dotychczas brałam EvaLuna teraz Microgynon. Zauważyłam,że po nich jest mi niedobrze i robi mi się słabo więc przy 5 opak. dziesiątej tabletki postanowiłam je odstawić.. jednakże od 3 dni boli mnie w podbrzuszu, czy to jest normalna reakcja na brak hormonów, dodam ,że dostałam krawienie. Czytałam,że prawidłowo powinno się odłożyć tabletki wraz z końcem ostatniej tabletki.
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Konieczne badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do ginekologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy