Nudności u ból zatok 20 minut po przyklejeniu plastra antykoncepcyjnego

Witam serdecznie. Zaczęłam stosować od wczoraj plastry antykoncepcyjne. Wczoraj przykleilam pierwszy plaster i po 20 minutach miałam nudności i trochę za bolały mnie zatoki. Trochę się przestraszylam czy to normalne objawy? Teraz czasami w brzuchu czuje ciepło. Od czego może to być? Czy mam przestać je stosować? Dodam że prędzej chciałam stosować tabletki jednak nie mogłam ponieważ było mi duszno po nich ponieważ chorowalam na refluks. Czy te ciepło mogę czuć przez to? Dziękuję za każdą odp

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy nie wydają się mieć związku ze stosowaną antykoncepcją.