O czym mogą świadczyć bakterie w kale u 5-tygodniowego dziecka?

5 tyg temu urodziłam synka wszystko było ok do czasu kiedy 3 dni temu trafiliśmy na zakaźnych z objawami biegunki z krwią. Mały jest z konfliktu. Okazało się że ma bakterie w kale bo crp miał 16. Nadal czekam co to za bakteria. Karmie go nutrsmigenem bo miał problemy z brzuszkiem wzdety i nie robił kupki miał już o bebilon comfort i Pepti ale nic mu nie pomagalo. Okazało się również że ma nieznaczne podwyższony wskaźnik na cytomegali i czekamy na wyniki bardzo się boję co to oznacza?

jak jesteście w szpitalu w tej sytuacji to nie mogę nic powiedzieć nie znam.wyników. ale ważne jest ile i jak chętnie dziecko je ile przybywa na wadze czy jest pogodne....to uspokaja