O czym mogą świadczyć czerwone krostki na skórze 3-miesięcznego dziecka?

Witam jestem mamą 3 miesięcznego synka.Nasz problem polega na tym że tydzień temu synkowi na szyji wyszły czerwone krostki aż po uszy a na ramionach,pupie i w okolicach intymnych czerwone suche plamySynek nie płacze jest wesoły także wydaje mi się że go nic nie swędzi.Co to może być?Dodam z karmię mlekiem modyfikowanym i z 1.5 Miesiąca temu zmieniliśmy mleko na HiPP.pomocy bo nic nie pomaga ani sudocrem ani bepanthem.

W tej sytuacji powinna Pani zgłosić się do pediatry, który oceni zmiany skórne i zaleci odpowiednie postępowanie. Jeżeli zmieniła Pani mleko dziecka 1.5 m-ca temu to zmiany skórne raczej nie mają związku z mlekiem. Do czasu wizyty u pediatry może Pani zastosować Tanno- Hermal lotio 1-2dz.