O czym mogą świadczyć wyniki badania krwi?

Co można stwierdzić na podstawie tych wyników: Hemoglobina 12,5 (norma 12-16), HDW 2,29 (2,2-3,2), CHCM 31,4 (32-37), CH 27,4 (27-35). Reszta wyników w normie ( hematokryt, MCHC w dolnych granicach)

Lek. Tomasz Budlewski

Bez zapoznania sie z całością wyników nie mozna sie wypowiedziec. Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego.