O czym mogą świadczyć zawroty głowy, uczucie głodu oraz upojenia alkoholowego?

Dzień dobry,od kilku lat a może i więcej,od czasu do czasu dostaje dziwnych objawów, najczęściej gdy jestem na dworze zaczyna mi się lekko kręcić w głowie, zaczynam odczuwać głód, ogólnie czuje się jakbym był pod wpływem alkoholu,zaczynam czuć momentalne zmęczenie. Czy wiedzą państwo od czego tak się może dziać?

Jedyne co mogę zaproponować to skonsultowanie się laryngologiczne pod kątem zaburzeń błędnikowych. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.