O czym świadczą zawroty głowy, przyspieszone tętno oraz ból głowy?

Witam serdecznie.Od miesiaca mam zawroty glowy,ściąga mnie tez na prawo jak ide.Nie moge normalnie funkcjonowac jestem caly czas na zwolnieniu.Do tego dochodzi przyspieszone tętno,bol katkui glowy podczas pochylania.Rezonans glowy mialam i wyszlo na nim blizny naczyniopochodne.Aga,35 lat

Radziłabym skonsultowanie się z laryngologiem, mogą to być zaburzenia błędnikowe. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.