O czym może świadczyć ciśnienie w głowie oraz ucisk w gardle?

Witam, Mam mam 35 lat od dwoch lat choruje ale nie wiem na co. Chodze od lekarza do lekarza i do tej pory nikt mi nie pomogl. Zaczelo sie od ogromnych zawrotow glowy z wymiotami. Stwierdzono wtedy zapalenie ucha i poinformowano, ze objawy mina po 3 tyg. Od tego czasu minely 2 lata, zawrotow co prawda nie mam ale przeszly one w faze jakby cisnienia w glowie, czasem bolu, czasem mrowienia. Do tego mam dziwny ucisk w gardle. Objawy nasilaja sie gdy jestem zmeczona. Czasem kiedy ide czuje, ze za chwile zemdleje, slabne nagle w jednej chwili. Zrobilam rezonans glowy na wlasna reke, ktory niczego nie wykazal. Leczylam sie tez psychiatrycznie pol roku, co tez nie przynioslo oczekiwanych rezultatow. Mialam badane oczy, okazalo sie wtedy, ze mam nadcisnienie oczne ale mimo, iz zostalo to opanowane, poprawy w samopoczuciu nie ma. Inne badania typu morfologia, mocz w porzadku. Badania na borelioze negatywne. Jestem bezradna. Noe moge normalnie funkcjonowac, a z medycznego punktu widzenia jestem zdrowa. Nikt do tej pory nie zdiagnozowal poprawnie moich dolegliwosci. Prosze o rade.

Niestety z poziomu portalu nie możemy prowadzić diagnostyki pacjentów, musi pani podjąć ją u lekarza w POZ na początku. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.