O czym może świadczyć 13-dniowy okres?

witam , mam 19 lat i w tym miesiącu mam okres już trwający 13 dni , przez pierwsze 4 dni miałam brązowe plamienia , a potem miałam już krew w małych ilosciach codziennie , dodam ze mam nieregularny okres ;( pomóżcie

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji radziłabym skonsultować się bezpośrednio z ginekologiem. Wskazane jest badanie lekarskie i oznaczenie poziomu hormonów gdyż często powodem wspomnianych objawów są właśnie wahania hormonalne.