O czym może świadczyć biegunka przed miesiączką?

Co świadczyć może o biegunce przed okresem której nigdy nie miałam? Do tego dochodzą nudności i ból żołądka , brzucha i ta biegunka gdzie nie mogę iść do pracy co miesiąc biore wolne z tego powodu a nigdy tak nie było brałam no-spe i szłam:( Czy to wina no-spy? bo co miesiąc biore po 2 tabletki na ten ból brzucha bo nie umiem wytrzymać ale od stycznia doszły te biegunki gdzie nie mam sił na nic tylko leże w łóżku.. No-spe biore już pare lat.. może to albo policystyczne jajniki? bo podobno mam...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego przyczyn może być wiele i konieczne jest badanie lekarskie