Ból brzucha i biegunka w środku nocy

Witam, Mam problem i nie wiem czym to jest spowodowane. Ból brzucha+bieunka. Biegunka i ból brzucha zdarza się w środku nocy. Rano juz mi nic nie jest , wszystko normalnie jem. Za pare dni sie to powtarza. Tak mam 3-4 razy w miesiącu. mam tak od stycznia. Robiłam badania krwi i badania na glizdę ludzką ale wyniki są dobre. Co to może być za choroba i jak ją leczyć.?

Witam,
nie pisze Pani ,czy w tym czasie Pani schudła ,ile wypróżnień ma Pani nocą, czy w stolcu jest śluz, krew, czy przed wystąpieniem "biegunki" była Pani leczona antybiotykiem , a może towarzyszy Pani jakiś stres?
Proszę udać się do lekarza. Jeżeli rodzinny nie rozwiąże problemu pomocny może być gastroenterolog.
Pozdrawiam Katarzyna Mudel
'