O czym może świadczyć ból pod żebrami przy Helicobacter?

Witam, otóż jakies 2,5miesiąca temu zaczeły się moje bolączki z żołądkiem. Byłem u lekarza 1 kontaktu zrobił mi usg wszystko bylo OK. Zrobiłem wyniki na morfologie i mocz wszystko OK. Poszedlem na test helicobacter i wyszlo ze 0.3 jest ponad norme, wrócilem do lekarza przepisal mi kuracje 10 dniową, Ok wszytkie leki wzialem, żołądek przestał mnie bolec ale zaczeło mnie boleć z prawej strony pod żebrami, ból taki piekący, rwący, nie wiem co to może być, miałem też robioną gastroskopie i tez OK.

Lek. Tomasz Budlewski

A kiedy była robiona gastroskopia? Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje udac się do lekarza rodzinnego