Co oznacza uciskający ból pod żebrami?

Witam. Od około 3 miesięcy mam mdłości i dolegliwości żołądkowe jak ból, palenie w mostku i ból na plecach na tej samej wysokości. Do tego doszedł uciskający ból pod żebrami . Miałam gastroskopię, wykazało że mam helicobakter pyroli. Teraz przeprowadzam 7 dniową kurację antybiotykami. Wyniki z krwi mam dobre. Jestem zmęczona i słaba. Czy to wszystko może być od tej bakterii czy szukac przyczyny dalej? Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pani dolegliwości mogły wynikać z zakażenia H. pylori. Jeżeli jednak po kuracji antybiotykami dolegliwości będą się utrzymywały, to powinna Pani zgłosić się do lekarza prowadzącego w celu dalszego poszukiwania przyczyny Pani dolegliwości.