Uciskający ból w mostku i pod żebrami

Co pewien czas mam uciskający ból najczęściej na mostka ale zdarza się, że jest on w jednym lub drugim boku , pod żebrami. Jak wezmę tabletkę typu APAP to ból puszcza i przechodzi. Do tego odbija mi się w tym samym czasie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na występowanie choroby refleksowej przełyku. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.