Silne bóle brzucha pod żebrami i wyniki badania krwi

Od 2 tyg mam silne bóle brzucha po prawej stronie pod żebrem przechodzący do tyłu i zchodzący w dól .wyniki crp, kreatynina,tarczyca,ok morfologia leukocyty 3.25 hemoglobina 11.4 hemokryt 0.34 pozostałe ok żelazo lekko po nizej normy leukocyty w moczu 25 ,badanie usg wykazało ze mam płyn w zatoce daglasa a pozatym ok ,byłam u ginekologa i nie stwierdził zmian chorobowych powiedział ze ok a ból jest silny przeciw bólowe tabletki na chwilę działają i ból powraca .pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na infekcję układu moczowego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.