Silne bóle brzucha pod żebrami i wyniki badania krwi
Od 2 tyg mam silne bóle brzucha po prawej stronie pod żebrem przechodzący do tyłu i zchodzący w dól .wyniki crp, kreatynina,tarczyca,ok morfologia leukocyty 3.25 hemoglobina 11.4 hemokryt 0.34 pozostałe ok żelazo lekko po nizej normy leukocyty w moczu 25 ,badanie usg wykazało ze mam płyn w zatoce daglasa a pozatym ok ,byłam u ginekologa i nie stwierdził zmian chorobowych powiedział ze ok a ból jest silny przeciw bólowe tabletki na chwilę działają i ból powraca .pozdrawiam

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na infekcję układu moczowego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.