Ból w okolicach pachy, żebra i piersi

WItam mam podobny problem.Od mieisac mam ból w okolicach pachy,zebra i dotyka to delikatnie piers. Czuje jakbym miała wezły chłonne powiekszone albo jakis gruczoł Ciezko mi to opisac.Boli mnie to bardziej przy dotyku i na poczatku myslalm ze to moze od miesiaczki lub moze biustonosza.Ale raczej nic z tych rzeczy.Strasznie sie boje ,jestem mloda osoba 23 lata,Moze byc to cos powaznego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże zapalne. Nie można wykluczyć innej przyczyny dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.