Treningi a ból w mostku

Witam. Od wrzesnia ubieglego roku cwicze fitnes + silownia pół na pół. Cwicze tylko wieczorami i około tydzien temu na drugi dzien po treningu zaczelo mnie bolec caly mostek. Ból był bardzo silny gdy rano wstawalem z lozka lub chcialem sie obrocic na druga strone. Po paru dniach bol przeszedl mi na lewa strone tzn. po lewej stronie od gornej czesci mostka. Nie bola mnie miesnie tylko gdzies wewnatrz. Bardzo prosze o pomoc gdyz jest to bardzo uciazliwa sytuacja.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane kontuzją w obrębie struktur kostno-stawowo-mięśniowych klatki piersiowej. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.