O czym może świadczyć brak miesiączki u 18-latki?

Witam mam 18 lat od lutego tego roku nie miałam miesiączki mam 166 wzrostu schudłam w styczniu 4 kg do wagi 48 kg obecnie ważę 51 i od marca pojawia mi się wszelkiego rodzaju sluz lekki, gesty niestety do dziś nie pojawiła mi się miesiaczka. Czy ona wróci? Czy to schudniecie może być przyczyną?

Lek. Katarzyna Szymczak

To długi okres czasu, sugeruję wykluczyć ciążę oraz kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam