O czym może świadczyć czerwony ropny guzek?

Witam, początkiem sierpnia tego roku, na przedramieniu u prawej ręki, zauważyłam że zrobiła mi sie czerwony guzek z którego co chwile leciała ropa, pod koniec miesiąca zaczęło sie goić, od paru dni ten guzek znacznie urósł, jest twardy oraz bolesny, co to może być? Dodam że nie zauważyłam aby mnie coś ugryzło.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Nie ma możliwości diagnozy online.

Zaprezentowany przez Panią symptom, jest wskazaniem do
osobistej/pilnej konsultacji, u Lekarza pierwszego kontaktu, który po wstępnym rozpoznaniu, zaleci Pani ewentualne/dalsze postępowanie
diagnostyczne.

Serdeczności i powodzenia Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605