O czym może świadczyć gęsta, biała wydzielina z gardła o nieprzyjemnym zapachu?

Witam mam 18 lat Mój problem zaczoł się 2 lata temu, otóż 2 lata temu w wakacje(nie te tylko poorzednie) miałem operację na kurzą klatkę piersiową, lezalem w szpitalu gdzieś tydzień, i jakoś po paru tygodniach kiedy mogłem już normalnie chodzić zacząłem odchrząkiwać wydzieline, mam to do tego czasu i robi się to dosyć uciążliwe ponieważ praktycznie co chwile charcze i wyplówam gęsta białą wydzielime, czasami przy zwyklym odkrztuszaniu mi wypadnie ta wydzielina lub nawet takie dziwne szare kulki które strasznie śmierdzą, dodam jeszcze że miałem kiedyś wycinane migdałki w wieku 7 lat ale to raczej nie ma nic wspólnego z tym, w dodatku jestem najprawdopodobniej cancerofobikiem i żyje w ciągłym stresie, RTG płuc miałem robione przed świętami 2017 i było wszystko okej, w dodatku strasznie się wszystkim denerwuje śmiercią, ciągle sobie wmawiam że mam raka i nie wiem co robić w dodatku mam 1,74 wzrostu i ważę 49kg. Proszę o jakąś pomocną odpowiedź a nie "proszę udać się do lekarza" z góry dziękuję

Jeżeli mieszkasz blisko to przyjedź. Pomogę ale muszę dłuuugo z Tob ą porozmawiać. Przeanalizować Twoją dokumentacje medyczną i zrobić pewne badania.