O czym może świadczyć moje badanie kręgosłupa?

Witam. Proszę o pomoc w objaśnieniu opisu rezonansu magnetycznego. Opis badania: Niewielkie prawoboczne skrzywienie odcinka piersiowego kregosłupa. Poza tym krzywizny kregosłupa zachowane prawidłowo. Nierówny zarys blaszek granicznych górnych kręgów Th11 i Th12. Poza tym wysokość i sygnał trzonów kręgów piersiowych zachowana prawidłowo. Drobne zmiany wytwórcze na przednich krawędziach trzonów kręgów piersiowych. Wysokość i sygnał krążków międzykręgowych prawidłowa w badaniu MR. Bez cech modelowania rdzenia kręgowego i korzeni nerwowych w odcinku piersiowym kręgosłupa. Rdzeń kręgowy w odcinku piersiowym bez zmian ogniskowych.

Opis badania jak wyżej, bez istotnych patologii; Potrzebny pełny wywiad, badanie; Ważna kompleksowa ocena neurologiczna; ocena stanu zdrowia, obciążeń, nastroju, snu; trybu życia, Pozdrawiam i zapraszam ;