O czym może świadczyć płaczliwość oraz uczucie rozsadzania głowy?

Witam. Mam zaburzenia afektywne dwubiegunowe mam stany maniakalne i jak jestem w euforii czuje takie silne motyle i placzliwosc na dodatek po tym jest tak jakby mi coś głowę rozsadzalo na przykład ciśnienie nie do wytrzymania nie raz. Mój lekarz stwierdził silne stany maniakalne. Co to może być? To od tego podwyższonego nastroju? Często mam też bóle głowy.

Dzień dobry Pani,

W odpowiedzi na Pani pytanie, zalecałabym podjęcie rozmowy na ten temat z lekarzem prowadzącym Panią, który zna Panią i Pani historię leczenia.

Z życzeniami dla Pani radości i uśmiechu,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605