O czym może świadczyć podwyższony AST?

Witam, mój 4,5 mcy syn ma podwyższone AST 68 (norma do 37) alt 40 norma do 41) bilirubina 0,68. Morfologia w normie poza erytrocytami wyszło 4,39 (norma do 4,3), crp <0,4. Mocz ciemnożółty z licznymi pasmami śluzu (reszta wskaźników w normie). O czym może świadczyć podwyższony AST, nie mam jak się skonsultować z moim pediatrą przyjmuje dopiero w poniedziałek a ja się martwię. Syn o tygodnia jest na mm bebilon pepti dha i dostaje delicol. Szczepienie miał 2 tygodnie temu i nie przyjmował żadnych antybiotyków.

Pytanie czy po raz pierwszy oznaczono AST, czy wcześniej już było oznaczane i podwyższone. Nie mam żadnych informacji o dziecku, jak się rodziło, masa ciała, przebieg pobytu w szpitalu itp