O czym mogą świadczyć takie nieprawidłowe wyniki badań laboratoryjnych?

Dzień dobry, o czym mogą świadczyć takie nieprawidłowe wyniki badań laboratoryjnych? WBC 4,38 x 10^33/ul (4,5-11) ALT 58 U/I (<41) AST 106 U/I (<37) Bilirubina całkowita 0,48 mg/dl (<1,10) Zmagam się od dłuższego czasu z ciągłym zmęczeniem, rozdrażnieniem, niechęcią do życia, bólem głowy oraz budzeniem się (2x) w nocy.

Lek. Katarzyna Szymczak

Nieprawidłowe wyniki enzymów wątrobowych,wskazane usg jamy brzusznejmi dalsza diagnostyka. Jaka dieta? Alkohol? Jakieś leki?
Pozdrawiam