O czym może świadczyć spadek białych krwinek?

Witam!Mam 43 lata,miesiąc temu zrobiłam morfologię.Wszystkie wskażniki typu HCT,HGB,MCV,MCHC,MCV były mooocno zaniżone,RBC i WBC były w normie.Lekarz przepisał mi żelazo i kwas foliowy i po mies.kazał powtórzyć wynik.Właśnie go odebrałam,wskażniki czerwonokrwinkowe trochę się podniosły, spadły natomiast WBCdo 3,00 10^9L.(mies. temu 6,2 10^9/L) Zawsze krwinki białe miałam w normie.Chciałam zapytać o czym może świadczyc taki spadek białych krwinek

Renata GrzechociĹska

Duży spadek leukocytów, dlatego proszę udać się do lekarza rodzinnego, w celu dokładnej diagnostyki.