O czym może świadczyć zielonkawa wydzielina z piersi podczas ciąży?

Witam. Jestem obecnie w 18tc chyba procesy zwiazane z laktacja juz sie zaczely sadzac po zastrupialych od siary brodawkach lecz mniej wiecej pewnego czasu zauwazylam na biustonoszu malenkie( czasem 3 czasem 5) kropelek jakby zielonkowatej/szarej wydzieliny i to tylko z jednej piersi.. choc patrzac na strupeczki zaschnietej wydzieliny sa koloru bardziej zoltawego na obydwu piersiach. Czy to moze byc cos powaznego? Czy raczej jednak mozliwe sa takie rzeczy w ciazy.

Lek. Michał Lenard

Jest to objaw, który może występować w ciąży. Nie ma powodu do obaw. Może Pani wspomnieć o tym fakcie swojemu lekarzowi prowadzącemu ciążę w czasie wizyty kontrolnej. Pozdrawiam!