Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 3 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zielonkawa wydzielina z piersi

Witam mam 32 lata, jestem kobietą. Mam takie pytanie: od 10 lat nie byłam u ginekologa, a zaopserwowałam, że już od dłuższego czasu, czyli gdzieś 9 lat z obydwu piersi leci mi jakaś wydzielina, raz jest przezroczysta, a raz troche zabarwiona na zielono; nie wiem co to może być. W 1995 urodziłam pierwsze dziecko i normalnie karmiłam, aż mi się pokarm skończył ;później w 1998 jak urodziłam drugie to nie karmiłam tylko przyjmowałam leki na zanik pokarmu; w 2000 roku zaopserwowałam tę wydzieline i tak mam do dzisia;j jak mi się miesiączka zbliża to mocniej leci; co to może być?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Modyfikacja czynników ryzyka raka piersi

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Opisywane przez Panią objawy mogą mieć wiele przyczyn: począwszy od zaburzeń hormonalnych, które są u Pani najbardziej prawdopodobne. Powinna mieć Pani wykonane badania hormalne (prolaktyna oraz badania hormonów płciowych), które zleci lekarz ginekolog. Badanie piersi - usg i badanie palpacyjne jest konieczne.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy