O czym rozmawiać z przyszłymi teściami?

witam, od niedawna odwiedzam swojego chłopaka w jego rodzinnym domu. Nie wiem z czego to wynika, ale nie wiem jak mam sie zachować przy jego rodzinie. Często palnę jakąś głupotę, coś co ma być śmieszne a nie jest, i poprostu jest mi wstyd. Nie wiem na co mam sobie pozwolić w rozmowie z nimi, a tak naprawde to nawet nie mam o czym z nimi gadać. Dzisiaj mam poznać następną część jego rodziny. Jestem od nich dużo mniej zamożna, i wydaje mi sie że widac to po mnie. nie wiem jak ma sie zachowac

Witam Poroponuje zachowywać się naturalnie. Taką poznał Panią chłopak i w takiej się zakochał. Im bardziej się staramy tym bardziej nam nie wychodzi. W silnym stresie nie panujemy nad niektórymi naszymi zachowaniami, których normalnie byśmy nie zrobili. Jeśli nie czuje się Pani na siłach, aby podejmować dyskusje, proszę uważnie słuchać i obserwować. Z czasem, jak Pani oswoi się, zacznie Pani naturalnie zabierać głos.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza