O czym świadczą brunatne plamienia podczas leczenia PCOS?

Witam.Od prawie roku staramy się o dziecko.Jestem w trakcie leczenia zespołu policystycznych jajników.Nie zabezpieczamy się w trakcie stosunków.Miesiączka spóźnia mi się już 12 dni.Dzis zauważyłam brunatne skrzepy.Od kilku dni czuje ból podbrzusza i kłucie po jednej stronie.O czym to świadczy?Dodam,że wynik testu ciążowego wyszedł negatywny.Czy powinnam jak najszybciej udać się do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa