Co oznacza brunatna wydzielina z pochwy po seksie?

Witam, mam problem. Sypiam z moim facetem od dłuższego czasu bez zabezpieczenia, seks przerywany, miesiączki mam regularnie, ostatnia miesiączka była 17.08.2017 trwała Ok 5 dni, 30.09.2017 dostałam dziwnego brunatnego plamienia, trwa do dziś, podczas oddawania moczu, na bieliźnie pozostaje niewielka ilość tego w kolorze brunatnym, robiłam test ciążowy wynik negatywny, nie wiem czy za wcześnie na test, nigdy nie miałam takiej sytuacji,

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza ginekologa . Dla pewności proponuje oznaczyć poziom beta hcg