O czym świadczą częste wydzieliny z pochwy?

Witam, Często, kilka razy dziennie nawet z pochwy wydostaje mi się śluz. raz przezroczysty raz żółty, wiem że to zależy od owulacji ale czy powinno mi aż tak "lecieć"? Poza tym, muszę co 2-3 dni prać spodnie, ponieważ mi śmierdzą w kroku jakbym popuszczała. a nie popuszczam. Taki zapach jak od bezdomnych, chociaż inni nie czuja a ja już tak. Mam skończone 25 lat, niedoczyyność tarczycy od urodzenia, 165 cm wzrostu, 95 kg, i nigdy nie byłam u ginekologa - wiem, głupota. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć