Przyczyny wodnistej wydzieliny z pochwy

Witam ! mam 19 lat ,moje cykle sa zazwyczaj regularne trwaja co 30 dni. Ostatnio okres spóźnil mi sie kilka dni, zaraz po okresie mialam bardzo duzo przezroczystego sluzu,ze momentami musialam siadac na desce i czekac ok.pol godziny ,zeby splynal. Teraz kilka dni przed okresem leci mi różowy śluz ,co to moze byc? Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem infekcji oraz innych schorzeń narządu rodnego. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.