Wydzielina z pochwy przez cały cykl

Witam Czy to możliwe zeby mi przez cały miesiąc leciał śluz z pochwy?? Muszę nosić cały czas wkładki,a jak nie włożę to zaraz mam mokre majtki..dodam że czasem jest on brązowy,czasem biały przezroczysty i czasem z grudkami... Nie raz mi leci tak dużo że mam wrażenie że to okres już...a sie okazuje że poprostu strasznie dużo mi tego śluzu leci..tak powinno być?

Witam. Nie jest to sytuacja normalna i prawdopodobnie świadczy o stanie zapalnym, toczącym się w obrębie dróg rodnych. Proszę zgłosić się do ginekologa który wdroży odpowiednią diagnostykę.